Naše tipy, cestování, hry, zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Továrník, Vrah, Filozof, Ministři, Boston Bruins, Nobelova cena, Podnikatel, Komik, Hokejisté, AIDS, Egypt, Rétorika, Itálie, Imitátor, Žhavé výstřely, Poslanci, Pop, Francie, Rock ‚n‘ Roll, Avangard Omsk, Druhá světová válka, Olympijský vítěz, Vůdce, Fotograf, Hokej, Prezident, Sci-fi, Slovák, Generalissimus, Orlík, Country, Stoletá válka, Habsburkové, Faraon, Obchodník, Máj apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, měny, úřady a ministerstva, okresy České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, geocaching, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, státy usa apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, záliby, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, státní správa, křesťanství, psychologie, nadpřirozené osoby, historie, politici, fikce a fantasy, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, národnost, sport atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný encyklopedický slovník, Seznam zkratek a akronymů, zdarma, Omalovánky - dinosauři, Nejhranější hry online, Hry pro dívky online, počítače, Omalovánky pro děti online, tipy, Online životopisy, biografie, K, M

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Kameňáky, vtipné texty, ftipy, frky, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, ftipy, frky, fórky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, kameňáky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o facebooku, černý humor apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v smartphone, ultrabook, mobil, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, notebook, displej, PC, počítač a pro operační systémy Windows 95, BlackBerry OS, Android, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Mac, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Windows 10, SUSE Linux, FreeBSD. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, wallpapery, noční města, auta, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, motorky, motocykly, letadla, budovy a stavby, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky. Dostupné velikosti jsou 1280x960, 2048x1536, 1280x1024, 2160x3840, širokoúhlé 1366x768, 412x846, 800x600, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 2560x2048, 1920x1200, 1536x2560, 360x760, 393x786, 1280x800, 1440x900 atd.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, A, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Obrázky zdarma, Omalovánky k vytištění, Státní vlajky států světa, Členské země americké federace, webovky, Vše pro zvířecí miláčky, Online hry zdarma, webové stránky, Online adventní magazín

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, školství, cestování, český jazyk, stavebnictví, fyzika, hardware, nástroje, literatura, latina, zločin a právo, rostliny, software, věda, kultura, různé, náboženství a křesťanství, politika, chemie, technika, jídlo, psychologie, nápoje, příroda atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Frky, fóry, kameňáky, vtípky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fóry, kameňáky, vtípky, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O škole, O zvířátkách, O Němcích, O mužích, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O manželství, O Windows, Vtipy o Bohu, O důchodcích apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, obecné zkratky, geocaching, zkratky krajů České republiky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, měny, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, okresy České republiky, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nástroje, internet, zločin a právo, technika, cestování, politika, náboženství a křesťanství, bankovnictví, fyzika, příroda, kultura, matematika, školství, účetnictví, chemie, sport, literatura, psychologie, ekonomie a ekonomika, filozofie, různé, jídlo, nemoce, lékařství a medicína atd.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Nejlepší hry pro dívky, Vlajky států obrázků, Athletic Bilbao, odkaz, č, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, A Associazione Calcio Milan de futebol da Itália e do mundo, hyperlinky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, sport, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, symboly, auta, ženy a dívky, květiny, nápoje, hudba, stavby, náboženství, Vánoce a Advent, mapy, hmyz, jídlo a nápoje, přístroje, láska, muži, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, věda atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Klasické, Strategie, Pro dívky, Karetní, Závodní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Oddechové, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, parkování - parkovačky, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační hry, Závody aut, Akční hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Postřehové hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Strategie, Bojové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Střílečky, Animace, Karetní hry a tak dále.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: pro děti, Wallpapers na PC ke stažení, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Kam na výlet?, Dopravní značení, linky, Přehled formátů souborů, Biblické omalovánky k tisku, Nejlepší zeměpisné kvízy, výukové pomůcky, Seznam zkratek a akronymů

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, sport, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, symboly, auta, ženy a dívky, květiny, nápoje, hudba, stavby, náboženství, Vánoce a Advent, mapy, hmyz, jídlo a nápoje, přístroje, láska, muži, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, věda atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Klasické, Strategie, Pro dívky, Karetní, Závodní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Oddechové, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, parkování - parkovačky, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

černý humor, fórky, vtipné texty, vtípky, vtipy, ftipy

Potřebujete se uvolnit? černý humor, fórky, vtipné texty, vtípky, vtipy, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O Windows, O škole, O ekonomech, O Somálcích, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O zvířátkách, O manželství, Frky ze života, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení apod.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Colorado, New York, Arkansas, Wisconsin, Iowa, Delaware, Kentucky, Louisiana, Maryland, Alabama, New Hampshire, Wyoming, Vermont, Virginie, Connecticut, Oklahoma, Montana, Západní Virginie, Ohio, New Jersey, Florida, Rhode Island, Idaho, Utah, Oregon, Missouri atd.

Klíčová slova: zeměpis, zdroje informací, humor, Vlajky měst České republiky, Online životopisy, biografie slavných osobností, Ukraine, F, volný čas, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, info, školství, Členské země americké federace, Fotbalista Thierry Henry, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vojna: Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Pejsku, pojď sem.

"Ať žije vláda! Ale za svoje."

Další odkazy:

Sexy Cindy Crawford
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Narozeninová přání a přáníčka
Odkazy na partnerské weby
Nejlepší web stránka
Doporučené odkazy
Tajikistan
Naše tipy na užitečné weby
Free style - volný styl
Tipy na Partnerské weby
Přání a obrázky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.